Javni natječaj za prijavljivanje programa javnih potreba u športu u 2021. godini

Temeljem članka 48. i 76. Zakona o sportu (NN br. 71/06., 150/08., 124/10., 124/11., 86/12., 94/13., 85/15, 19/16, 98/19 i 47/20), te članka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koji provode Udruge (NN br. 26/15), odlukom Izvršnog odbora od 23.prosinca 2020. godine, Zajednica športskih udruga grada Belog Manastira

Read More

Odluka Vlade RH o obustavljanje svih sportskih treninga i natjecanja na otvorenom i zatvorenom prostoru.

https://vlada.gov.hr/default.aspx Poštovani, obraćamo Vam se vezano uz Odluku Vlade Republike Hrvatske, Stožera civilne zaštite RH te nacionalnih sportskih saveza. Kako ste već sigurno informirani putem medija i društvenih mreža,  prenosimo ukratko odluku što se tiče treniranja i odigravanja prvenstvenih natjecanja. Od  dana 28.studenog 2020 godine (Subota) u 00:00 sati, obustavljaju se sva natjecanja na prostoru Republike Hrvatske  izuzev  natjecanja u

Read More

ZAVRŠETAK NATJECANJA 27.11.2020.

ZAVRŠETAK NATJECANJA 27.11.2020.

Osijek, 27.11.2020. Broj: 06/2020 HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ KLUBOVIMA I ŽNL NOGOMETNIM SREDIŠTIMA   Poštovani, Obraćam Vam se vezano za Odluku Vlade Republike Hrvatske, Stožera civilne zaštite RH te Hrvatskog nogometnog saveza. Kako ste već sigurno informirani kroz medije samo ću kratko prenijeti najvažnije odluke koje se tiču nogometnih natjecanja: – Od  dana 27.studenog 2020 godine (petak) u 24,00 sati obustavljaju

Read More

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL 14/15.11.2020.

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL 14/15.11.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 13. 14/15.11.2020. 14.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. KNEŽEVO: BELJE-MEĐIMUREC ĐURIN HORVAT K PAULOVIĆ GORJANAC 2. VARDARAC: VARDARAC-PETLOVAC GORUP PIRŠL VLAŠIĆ GAŽA 3. ČEMINAC: MLADOST-MLADOST D SUBOTA, 14.11.2020. MARKOTIĆ STOJANOVIĆ ŠOVAKOV TATAI 4. SUZA: COLUMBUS 2005-NAPREDAK ILIĆ LEKO

Read More

SLUŽBENE OSOBE 08.11.2020.

SLUŽBENE OSOBE 08.11.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 12. 08.11.2020. 14.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. KOZARAC: MEĐIMUREC-BRATSTVO ĐURIN SUHINA PRIGL M GORJANAC 2. KARANAC: POLET-DINAMO SAMARDŽIJA ŽIVOJEVIĆ KOŽIĆ ILIĆ 3. DUBOŠEVICA: ŠOKADIJA-COLUMBUS 2005 MARKOTIĆ POSAVAC ŠAGOLJ TATAI 4. BATINA: NAPREDAK-MLADOST Č MATANOV MARUŠIĆ ŠUMIGA VLAŠIĆ

Read More

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL, BARANJSKA LIGA SENIORI I MLAĐE KATEGORIJE 31.10.2020.

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL, BARANJSKA LIGA SENIORI I MLAĐE KATEGORIJE 31.10.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 11. 31.10/01.11.2020. 14.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. BOLMAN: JOVAN LAZIĆ-MEĐIMUREC SUBOTA, 31.10.2020. ĐURIN JANOŠ PRIGL M GORJANAC 2. KNEŽEVO: BELJE-PETLOVAC ŠOVAKOV LEKO B ĐURIN JAKOPEC 3. VARDARAC: VARDARAC-NAPREDAK SAMARDŽIJA NOVAK Z JEFTIĆ LEVAČIĆ 4. ČEMINAC: MLADOST-ŠOKADIJA SUBOTA,

Read More

U P U T E o organizaciji utakmica HNL i ŽNS natjecanja u natjecateljskoj godini 2020. / 2021.

U P U T E o organizaciji utakmica HNL i ŽNS natjecanja u natjecateljskoj godini 2020. / 2021.

U P U T E o organizaciji utakmica HNL i ŽNS natjecanja u natjecateljskoj godini 2020. / 2021. I. Uzimajući u obzir trenutnu epidemiološku situaciju u Republici Hrvatskoj, natjecanja u svim stupnjevima HNL-a i ŢNS-a trebaju se organizirati prema slijedećim uputama. 1. Klub je duţan u cijelosti poštivati Preporuke HZJZ i Stoţera civilne zaštite R.H. za odrţavanje športskih natjecanja na

Read More

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL, BARANJSKA LIGA SEIORI I MLAĐE KATEGORIJE 24.10.2020.

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL, BARANJSKA LIGA SEIORI I MLAĐE KATEGORIJE 24.10.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 10. 25.10.2020. 14.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. KOZARAC: MEĐIMUREC-DINAMO ĐURIN ŽIVOJEVIĆ TATAI VLAŠIĆ 2. JAGODNJAK: BRATSTVO-COLUMBUS 2005 MATANOV MARUŠIĆ MARCIUŠ PRIGL I 3. KARANAC: POLET-MLADOST Č ŠOVAKOV NOVAKOVIĆ POSAVEC B POSAVEC Z 4. DUBOŠEVICA: ŠOKADIJA-VARDARAC FURLIĆ SUHINA

Read More