ONLINE SEMINAR TRENERA

ONLINE SEMINAR TRENERA

Obavijest klubovima NS Osijek i ŽNS Osječko   Svim klubovima NS Osijek i ŽNS Osječko-baranjskog (SEMINAR OSVJEŽENJA LICENCI TRENERIMA NOGOMETNE AKADEMIJE HNS – C, UEFA B, UEFA A i UEFA PRO) Temeljem pravilnika o dozvolama za rad (licencama) nogometnih trenera HNS-a, upućuje se; POZIV za ONLINE prisutnost seminaru trenera NS Osijek, natjecateljska godina 2020/2021 (nemogućnost organiziranja predavanja u zatvorenom prostoru

Read More

OBAVIJEST Odjela za međunarodne poslove i licenciranje HNS-a u vezi PODNOŠENJA ZAHTJEVA ZA ODOBRENJE MEĐUNARODNIH TRANSFERA IGRAČA PRIJE ZAVRŠETKA LJETNOG PRIJELAZNOG ROKA HNS-a, 19.10.2020.

OBAVIJEST Odjela za međunarodne poslove i licenciranje HNS-a u vezi PODNOŠENJA ZAHTJEVA ZA ODOBRENJE MEĐUNARODNIH TRANSFERA IGRAČA PRIJE ZAVRŠETKA LJETNOG PRIJELAZNOG ROKA HNS-a, 19.10.2020.

OBAVIJEST – podnošenje zahtjeva za odobrenje međ. transfera igrača prije završetka ljetnog p.r. 19.10.2020 Ulica grada Vukovara 269 A 10000 Zagreb – Hrvatska tel: +385 1 2361 555 e-mail: international@hns-cff.hr OBAVIJEST Odjela za međunarodne poslove i licenciranje HNS-a u vezi PODNOŠENJA ZAHTJEVA ZA ODOBRENJE MEĐUNARODNIH TRANSFERA IGRAČA PRIJE ZAVRŠETKA LJETNOG PRIJELAZNOG ROKA HNS-a, 19.10.2020. Niže navedene dokumente za punoljetne igrače/igračice

Read More

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL, BARANJSKA LIGA SENIORI I MLAĐE KATEGORIJE 16/17/18.10.2020.

SLUŽBENE OSOBE II ŽNL, BARANJSKA LIGA SENIORI I MLAĐE KATEGORIJE 16/17/18.10.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 9. 18.10.2020. 15.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. PETLOVAC: PETLOVAC-MEĐIMUREC ŠUMIGA DRAGILA  VLAŠIĆ HOMOKI 2. BOLMAN: JOVAN LAZIĆ-MLADOST D ĐURIN ILIJAŠEV ML ŠAGOLJ TATAI 3. KNEŽEVO: BELJE-NAPREDAK MATANOV POSAVAC JAGETIĆ MARCIUŠ 4. VARDARAC: VARDARAC-POLET FURLIĆ LEKO B PAULOVIĆ

Read More

Službene osobe II ŽNL, Baranjska liga i mlađe kategorije 10/11.10.2020.

Službene osobe II ŽNL, Baranjska liga i mlađe kategorije 10/11.10.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 8. 11.10.2020. 16.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. KOZARAC: MEĐIMUREC-COLUMBUS FURLIĆ VERNER          PAULOVIĆ ŠKRNJUG 2. B.P.SELO: DINAMO-MLADOST Č ŽIVOJEVIĆ ODGOĐENO! 3. JAGODNJAK: BRATSTVO-VARDARAC ĐURIN BOŠNJAK ŠAGOLJ TATAI 4. DUBOŠEVICA: ŠOKADIJA-BELJE MATANOV PLANTOSAR PRIGL M            GORJANAC 5.

Read More

II ŽNL, Baranjska liga i mlađe kategorije SLUŽBENE OSOBE 03.10.2020.

II ŽNL, Baranjska liga i mlađe kategorije SLUŽBENE OSOBE 03.10.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 7. 03/04.10.2020. 16.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. DRAŽ: MLADOST D-MEĐIMUREC MATANOV KEDMENEC JEFTIĆ LEVAČIĆ 2. PETLOVAC: PETLOVAC-NAPREDAK MARKOTIĆ POSAVAC PAULOVIĆ KOŽIĆ 3. BOLMAN: JOVAN LAZIĆ-ŠOKADIJA ĐURIN JANOŠ PRIGL M JAKOPEC 4. KNEŽEVO: BELJE-POLET GORUP NOVAKOVIĆ VLAŠIĆ HOMOKI

Read More

SLUŽBENE OSOBE, II ŽNL, Baranjske liga seniori mlađe kategorije

SLUŽBENE OSOBE, II ŽNL, Baranjske liga seniori mlađe kategorije

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 6. 27.09.2020. 16.30     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. KOZARAC: MEĐIMUREC-MLADOST Č ĐURIN JANOŠ               ILIĆ GORJANAC 2. SUZA: COLUMBUS 2005-VARDARAC MARKOTIĆ BOŠNJAK ŠKRNJUG MARCIUŠ 3. JAGODNJAK: BRATSTVO-BELJE MATANOV HORVAT K JEFTIĆ LEVAČIĆ 4. KARANAC: POLET-JOVAN LAZIĆ ŠOVAKOV NOVAKOVIĆ

Read More

SLUŽBENE OSOBE 20.09.2020. II ŽNL, BARANJSKA LIGA SENIORI, MLAĐE KATEGORIJE

SLUŽBENE OSOBE 20.09.2020. II ŽNL, BARANJSKA LIGA SENIORI, MLAĐE KATEGORIJE

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 5. 20.09.2020. 16.30     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. BATINA: NAPREDAK-MEĐIMUREC ĐURIN ILIJAŠEV st. PRIGL M GORJANAC 2. DRAŽ: MLADOST-ŠOKADIJA FURLIĆ LEKO B ŠAGOLJ TATAI 3. PETLOVAC: PETLOVAC-POLET GORUP MARUŠIĆ VLAŠIĆ HOMOKI 4. BOLMAN: JOVAN LAZIĆ-BRATSTVO MATANOV NOVAK Z

Read More

SLUŽBENE OSOBE 12./13.09.2020.

SLUŽBENE OSOBE 12./13.09.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 4. 13.09.2020. 17.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. ČEMINAC: MEĐIMUREC-VARDARAC MARKOTIĆ PISKAČ JEFTIĆ LEVAČIĆ 2. SUZA: COLUMBUS 2005-BELJE GORUP ILIJAŠEV ml. VLAŠIĆ HOMOKI 3. B.P.SELO: DINAMO-JOVAN LAZIĆ PRIGL M HORVAT K PAULOVIĆ ŠAGOLJ 4. JAGODNJAK: BRATSTVO-PETLOVAC ĐURIN BOŠNJAK

Read More

Službene osobe II ŽNL, Baranjska liga seniori i mlađe kategorije 05.09.2020.

Službene osobe II ŽNL, Baranjska liga seniori i mlađe kategorije 05.09.2020.

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice: LIGA Kolo Datum Satnica II ŽNL BELI MANASTIR 3. 06.09.2020. 17.00     NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT 1. DUBOŠEVICA: ŠOKADIJA-MEĐIMUREC ŠOVAKOV VERNER POSAVEC B POSAVEC Z 2. BATINA: NAPREDAK-POLET MARKOTIĆ LEKO B TATAI JEFTIĆ 3. DRAŽ: MLADOST-BRATSTVO ĐURIN POSAVAC ŠAGOLJ PRIGL M 4. PETLOVAC: PETLOVAC-DINAMO FURLIĆ PIRŠL KOŽIĆ

Read More