Mario Kedmenec/ listopad 15, 2020/ Nogometno središte/ 0 comments

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
II ŽNL BELI MANASTIR 9. 18.10.2020. 15.00

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. PETLOVAC: PETLOVAC-MEĐIMUREC ŠUMIGA DRAGILA
 VLAŠIĆ
HOMOKI
2. BOLMAN: JOVAN LAZIĆ-MLADOST D ĐURIN ILIJAŠEV ML
ŠAGOLJ
TATAI
3. KNEŽEVO: BELJE-NAPREDAK MATANOV POSAVAC
JAGETIĆ
MARCIUŠ
4. VARDARAC: VARDARAC-POLET FURLIĆ LEKO B
PAULOVIĆ
ŠKRNJUG
5. ČEMINAC: MLADOST-BRATSTVO GORJANAC NOVAK
JEFTIĆ
LEVAČIĆ
6. SUZA: COLUMBUS 2005- DINAMO SAMARDŽIJA JANOŠ
KOŽIĆ
 POSAVEC B

 

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA SENIORI 7. 18.10.2020.

 

20.09.2020.

15.00

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. B. VRH: CROATIA-DAVOR GAŽA JUHAS
2. KOPAČEVO: RIBAR-ZMAJ POSAVEC Z ANTIĆ
PRIGL I
BARANAŠIĆ
3. GAJIĆ: SLOGA-VARDARAC  GORUP LEKO A
4. LUČ: LUČ-GRANIČAR JAKOPEC KOSTIĆ

 

LIGA Kolo Datum Satnica
II kvalitetna, ML.PIONIRI I PIONIRI 8. 17.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-ČEPIN JEFTIĆ 15.30
2. BILJE: BILJE-ČEPIN PAL 16.45

 

LIGA MLADEŽI NSO-PIONIRI 8. .10..2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1.

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -prednatjecatelji 7. 17/18.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-BARANJA BELJE 2

NEDJELJA, 18.10.2020.

ŠAGOLJ 10.00
2. VARDARAC: VARDARAC-RADNIČKI

NEDJELJA, 18.10.2020.

GORJANAC 10.00
3. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-BILJE

SUBOTA, 17.10.2020.

ĐURIN 10.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -početnici 7. .10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-GRABOVAC

NEDJELJA, 18.10.2020.

HOMOKI 19.00
2. JAGODNJAK: BRATSTVO-BILJE

PETAK, 16.10.2020.

GORUP 19.30
3. DARDA: DARDA-BORAC

PETAK, 16.10.2020.

LEVAČIĆ 17.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -pioniri 7. 18.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-BRATSTVO GAŽA 10.00
2.

 

LIGA NSO-BM KADETI 7. 18.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. B. VRH: CROATIA-VITEZ

SUBOTA, 17.10.2020.

ŠUMIGA 11.30
2. BOLMAN: BRATSTVO-BARANJA BELJE

NEDJELJA, 18.10.2020.

VLAŠIĆ 11.00
3.

 

 

Share this Post

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*
*