Mario Kedmenec/ listopad 7, 2020/ Nogometno središte/ 0 comments

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
II ŽNL BELI MANASTIR 8. 11.10.2020. 16.00

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KOZARAC: MEĐIMUREC-COLUMBUS FURLIĆ VERNER
         PAULOVIĆ
ŠKRNJUG
2. B.P.SELO: DINAMO-MLADOST Č ŽIVOJEVIĆ

ODGOĐENO!

3. JAGODNJAK: BRATSTVO-VARDARAC ĐURIN BOŠNJAK
ŠAGOLJ
TATAI
4. DUBOŠEVICA: ŠOKADIJA-BELJE MATANOV PLANTOSAR
PRIGL M
           GORJANAC
5. BATINA: NAPREDAK-JOVAN LAZIĆ SAMARDŽIJA ILIJAŠEV ST.
JEFTIĆ
LEVAČIĆ
6. DRAŽ: MLADOST-PETLOVAC GORUP SUHINA
VLAŠIĆ
             HOMOKI

 

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA SENIORI 6. 10/11.10.2020.

 

20.09.2020.

16.00

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. TORJANCI: GRANIČAR-SLOGA POSAVEC B HORVAT K
POSAVEC Z
BARANAŠIĆ
2. VARDARAC: VARDARAC-RIBAR

SUBOTA, 10.10.2020.

MARKOTIĆ PISKAČ
ŠOVAKOV
KOŽIĆ
3. ZMAJEVAC: ZMAJ-CROATIA              ŠUMIGA MARUŠIĆ
4. BRANJINA: DAVOR-RADNIK GAŽA FEHER
PRIGL I
MARCIUŠ

 

 

 

 LIGA Kolo Datum Satnica
II kvalitetna, prednatjecatelji i poč 9. 10.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-VALPOVKA PAL 9.30
2. BILJE: BILJE-VALPOVKA PAL 10.30

 

LIGA Kolo Datum Satnica
II kvalitetna, ML.PIONIRI I PIONIRI 7. 11.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE:BILJE-OSIJEK JEFTIĆ 10.30
2. BILJE: BILJE-OSIJEK GORUP 11.45

 

LIGA MLADEŽI NSO-PIONIRI 6. 11.10..2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-METALAC JAGETIĆ 10.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -prednatjecatelji 6. 10/11.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE 2-BILJE

NEDJELJA, 11.10.2020. U 10.00

         HOMOKI 10.00
2. MECE: RADNIČKI-BARANJA BELJE

SUBOTA, 10.10.2020.

LEVAČIĆ 9.30
3. KN. VINOGRADI: BORAC-VARDARAC

SUBOTA, 10.10.2020.

ŠAGOLJ 10.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -početnici 6. 09/10/11.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. MECE: RADNIČKI-DARDA

SUBOTA, 10.10.2020.

LEVAČIĆ 10.30
2. KN. VINOGRADI: BORAC-BRATSTVO

PETAK, 09.10.2020.

TATAI 19.00
3. BILJE: BILJE-BARANJA BELJE

NEDJELJA, 11.10.2020.

 

09.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -pioniri 6. 10.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-BORAC

 

ŠUMIGA 10.00
2. BILJE: BILJE-BRATSTVO GAŽA 12.00

 

 

 

LIGA NSO-BM KADETI 6. .10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. DARDA: DARDA-BRATSTVO GORJANAC
2. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-CROATIA

SUBOTA, 10.10.2020.

ĐURIN 16.00
3.

 

 

 

 

 

 

 

 LIGA Kolo Datum Satnica
II kvalitetna, prednatjecatelji i poč 9. 11.10..2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-ČEPIN JAKOPEC 10.00
2. KN. VINOGRADI: BORAC-ČEPIN JAKOPEC 11.00

 

Share this Post

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*
*