Mario Kedmenec/ listopad 1, 2020/ Nogometno središte/ 0 comments

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
II ŽNL BELI MANASTIR 7. 03/04.10.2020. 16.00

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. DRAŽ: MLADOST D-MEĐIMUREC MATANOV KEDMENEC
JEFTIĆ
LEVAČIĆ
2. PETLOVAC: PETLOVAC-NAPREDAK MARKOTIĆ POSAVAC
PAULOVIĆ
KOŽIĆ
3. BOLMAN: JOVAN LAZIĆ-ŠOKADIJA ĐURIN JANOŠ
PRIGL M
JAKOPEC
4. KNEŽEVO: BELJE-POLET GORUP NOVAKOVIĆ
VLAŠIĆ
HOMOKI
5. VARDARAC: VARDARAC-DINAMO SAMARDŽIJA LEKO B
ŠAGOLJ
TATAI
6. ČEMINAC: MLADOST Č-COLUMBUS 2005

SUBOTA, 03.10.2020.

FURLIĆ STOJANOVIĆ
GORJANAC
JAGETIĆ

 

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA SENIORI 5. 04.10.2020.

 

20.09.2020.

16.00

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. N. BEZDAN: RADNIIK-ZMAJ POSAVEC B ANTIĆ
POSAVEC Z
BARANAŠIĆ
2. B.  VRH: CROATIA-VARDARAC GAŽA KNEŽEVIĆ
MARCIUŠ
3. KOPAČEVO:  RIBAR-GRANIČAR ILIĆ PLANTOSAR
ŠKRNJUG
PRIGL I
4. GAJIĆ:SLOGA-LUČ ŠUMIGA ŠABIĆ

 

II kvalitetna, ML.PIONIRI I PIONIRI 6. 04.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-BSK JAKOPEC 9.45
2. KN. VINOGRADI: BORAC-BSK ŠAGOLJ 11.00
LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -prednatjecatelji 5. .2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. VARDARAC: VARDARAC-BARANJA BELJE 2

04.10.2020. NEDJELJA

GAŽA 10.00
2. KN.  VINOGRADI: BORAC-BARANJA BELJE

02.10.2020. PETAK 19.00

TATAI 19.00
3. MECE: RADNIČKI-BILJE

03.10.2020. SUBOTA 10.00

 

LEVAČIĆ 10.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -početnici 5. 04.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-GRABOVAC

02.10.2020. PETAK 17.30

MARCIUŠ 17.30
2. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-BORAC

04.10.2020. NEDJELJA

POSAVEC Z 10.00
3. JAGODNJAK-BRATSTVO-RADNIČKI

04.10.2020. NEDJELJA

GORUP 10.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -pioniri 5. 03.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. JAGODNJAK: BRATSTVO-BORAC ŠOVAKOV 12.00
2. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-BILJE

 

SAMARDŽIJA 10.00
LIGA NSO-BM KADETI 5. 03.10.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-VITEZ PAL 10.00
2. B. VRH: CROATIA-DARDA ŠUMIGA 14.00
3. BOLMAN: BRATSTVO-LIV ĐURIN 16.30

 

Share this Post

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*
*