Mario Kedmenec/ rujan 24, 2020/ Nogometno središte/ 0 comments

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
II ŽNL BELI MANASTIR 6. 27.09.2020. 16.30

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KOZARAC: MEĐIMUREC-MLADOST Č ĐURIN JANOŠ
              ILIĆ
GORJANAC
2. SUZA: COLUMBUS 2005-VARDARAC MARKOTIĆ BOŠNJAK
ŠKRNJUG
MARCIUŠ
3. JAGODNJAK: BRATSTVO-BELJE MATANOV HORVAT K
JEFTIĆ
LEVAČIĆ
4. KARANAC: POLET-JOVAN LAZIĆ ŠOVAKOV NOVAKOVIĆ
POSAVEC B
POSAVEC Z
5. DUBOŠEVICA: ŠOKADIJA-PETLOVAC PRIGL M ILIJAŠEV ml.
JAKOPEC
PRIGL I
6. BATINA: NAPREDAK-MLADOST D GORUP FEHER
VLAŠIĆ
HOMOKI

 

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA SENIORI 4. 26/27.09.2020.

 

20.09.2020.

16.30

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. LUČ: LUČ-RIBAR BISTROVIĆ PEČI
 
 
2. TORJANCI: GRANIČAR-CROATIA GAŽA JUHAS
 
 
3. VARDARAC: VARDARAC-RADNIK

SUBOTA, 26.09.2020.

FURLIĆ ŽIVOJEVIĆ
ŠAGOLJ
TATAI
4. ZMAJEVAC: ZMAJ-DAVOR BARANAŠIĆ SUHINA
 
 

 

 

 

 LIGA Kolo Datum Satnica
II kvalitetna, prednatjecatelji i poč 7. 26.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-VIŠNJEVEC JEFTIĆ 9.30
 
 
2. BILJE: BILJE-VIŠNJEVAC JEFTIĆ 10.30
 
 

 

LIGA Kolo Datum Satnica
II kvalitetna, ML.PIONIRI I PIONIRI 5. 27.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-ĐAKOVO KOŽIĆ 10.30
 
 
2. BILJE: BILJE-ĐAKOVO GORUP 11.30
 
 

 

LIGA MLADEŽI NSO-PIONIRI 4. 26.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-GRAFIČAR SAMARDŽIJA 17.00
 
 

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -prednatjecatelji 4. 26/27.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE 2-RADNIČKI MECE

SUBOTA, 26.09.2020.

VLAŠIĆ 9.30
 
 
2. BILJE: BILJE-BORAC   Ne igra se
 
 
3. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-VARDARAC

SUBOTA, 26.09.2020.

VLAŠIĆ 10.30
 
 

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -početnici 4. 27.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. GRABOVAC: GRABOVAC-DARDA

PETAK, 25.09.2020.

PRIGL I 20.00
 
 
2. MECE: RADNIČKI-BARANJA BELJE LEVAČIĆ 10.00
 
 
3. KN. VINOGRADI: BORAC-BILJE   Ne igra se
 
 

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -pioniri 4. 26/27.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-BILJE JAKOPEC 10.00
 
 
2. JAGODNJAK: BRATSTVO-BARANJA BELJE

NEDJELJA, 27.09.2020.

GORJANAC 10.00
 
 

 

 

 

LIGA NSO-BM KADETI 4. 27.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. DARDA: DARDA-MURSA ĐURIN 10.00
 
 
2. ŠEĆERANA; BARANJA BELJE-BILJE JAGETIĆ 10.30
 
 
3.      
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 LIGA Kolo Datum Satnica
II kvalitetna, prednatjecatelji i poč 7. 27.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-HYPO LIMAČ TATAI 9.30
 
 
2. KN. VINOGRADI: BORAC-HYPO LIMAČ TATAI 10.30
 
 

 

Share this Post

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*
*