Mario Kedmenec/ rujan 17, 2020/ Nogometno središte/ 0 comments

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
II ŽNL BELI MANASTIR 5. 20.09.2020. 16.30

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BATINA: NAPREDAK-MEĐIMUREC ĐURIN ILIJAŠEV st.
PRIGL M
GORJANAC
2. DRAŽ: MLADOST-ŠOKADIJA FURLIĆ LEKO B
ŠAGOLJ
TATAI
3. PETLOVAC: PETLOVAC-POLET GORUP MARUŠIĆ
VLAŠIĆ
HOMOKI
4. BOLMAN: JOVAN LAZIĆ-BRATSTVO MATANOV NOVAK Z
ŠKRNJUG
           JAKOPEC
5. KNEŽEVO: BELJE-DINAMO SAMARDŽIJA VERNER
PRIGL I
MARCIUŠ
6. VARADARAC: VARDARAC-MLADOST Č ŠOVAKOV POSAVAC
JEFTIĆ
LEVAČIĆ

 

Raspored parova nogometnih klubova, sudaca i delegata za prvenstvene / kup utakmice:

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA SENIORI 3. 20.09.2020.

 

20.09.2020.

16.30

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BRANJINA: DAVOR-VARDARAC GAŽA ŠPOLJARIĆ
2. N. BEZDAN: RADNIK-GRANIČAR POSAVEC B IVKOVIĆ
POSAVEC Z
BARANAŠIĆ
3. B. VRH: CROATIA-LUČ ŠUMIGA DRAGILA
4. KOPAČEVO: RIBAR-SLOGA BISTROVIĆ ANTIĆ

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-FEŠK JAKOPEC 9.45
2. KN. VINOGRADI: BORAC-FEŠK ŠUMIGA 11.00

 

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -prednatjecatelji 3. 18/19/20.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. ŠEĆERANA: BARANJA BELJE-BARANJA BELJE 2

PETAK, 18.09.2020.

BISTROVIĆ 18.00
2. VARADARAC: VARDARAC-BILJE

NEDEJELJA, 20.09.2020.

PAL 10.00
3. KN. VINOGRADI: BORAC-RADNIČKI

PETAK, 18.09.2020. U 18.00 SATI

             TATAI 18.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -početnici 3. 20.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-GRABOVAC

PETAK 18.09.2020. U 20.00 SATI

TATAI 20.00
2. BILJE: BILJE-RADNIČKI

NEDJELJA 20.09.2020.

MARCIUŠ 9.30
3. JAGODNJAK: BRATSTVO-DARDA

NEDEJLJA, 20.09.2020.

SAMARDŽIJA 10.00

 

LIGA Kolo Datum Satnica
BARANJSKA LIGA -pioniri 3. .09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. KN. VINOGRADI: BORAC-BARANJA BELJE

PETAK, 18.09.2020.

ŠAGOLJ 19.00
2. JAGODNJAK: BRATSTVO-BILJE

SUBOTA, 19.09.2020.

ĐURIN 17.00

 

 

 

LIGA NSO-BM KADETI 3. 19.09.2020.  

 

  NATJECATELJSKI PAR SUCI DELEGAT
1. BILJE: BILJE-DARDA

SUBOTA, 19.09.2020.

GORUP 10.30
2. B. VRH: CROATIA-BRATSTVO

SUBOTA, 19.09.2020.

MATANOV 17.00
3.

 

Share this Post

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*
*