Mario Kedmenec/ prosinac 18, 2019/ Nogometno središte/ 0 comments

RASPORED NATJECANJA ZIMSKE MALONOGOMETNE LIGE

NS BELI MANASTIR 2020. godina

 

 

KOLO  

22.12.2019 – Nedjelja

Rez Parovi  

Početak

     
U9 1.KOLO CROATIA-BORAC 2   10.00  
CROATIA 2- BORAC   10.35  
U11 1.KOLO A BORAC-CROATIA   11.10  
PERFECT TEAM-ŠPARTA   11.45  
U 11 1 KOLO B NN KLINCI-CROATIA 2   12.20  
DARDA FUTSAL-BARANJA BELJE   12.55  
U 13 1.KOLO BARANJA BELJE-BORAC 2   13.30  
CROATIA-BORAC   14.05  
U 15 1.KOLO ŠPARTA-JASTREBOVI   14.40  
         

 

KOLO  

23.12.2019 – Ponedjeljak

Rez Parovi  

Početak

     
U9 2.KOLO BORAC 2-CROATIA 2   16.00  
BARANJA BELJE-CROATIA   16.35  
U11 2.KOLO A CROATIA-ŠPARTA   17.10  
BORAC-PERFECT TEAM   17.45  
U 11 2. KOLO B CROATIA 2 –BARANJA BELJE   18.20  
NN KLINCI-DARDA FUTSAL   18.55  
U 13 2.KOLO

 

BORAC 2-CROATIA   19.30  
U 13 2.KOLO

 

MINIONSI-BARANJA BELJE   20.05  
U 15 1.KOLO TODOLAND-DARDA   20.40  

 

 

KOLO  

26.12.2019 – Četvrtak

Rez Parovi  

Početak

     
U 13 3.KOLO CROATIA-MINIONSI   16.00  
BORAC-BORAC 2   16.35  
U 15 2.KOLO DARDA-ŠPARTA   17.10  
LEGIJA-TODOLAND   17.45  
SENIORI 1.KOLO A RESTORAN DAROCZ-DAVOR   18.20  
CROATIA-JOVAN LAZIĆ   18.55  
SENIORI 1.KOLO C PETLOVAC-ŠPARTA 2   19.30  
STUDIO ANDRIJANA-MIRKOVAC   20.05  

 

 

KOLO  

27.12.2019 – petak

Rez Parovi  

Početak

     
U9 3.KOLO CROATIA 2 –BARANJA BELJE   16.00  
BORAC-BORAC 2   16.35  
U 13 4.KOLO MINIONSI-BORAC   17.10  
BARANJA BELJE-CROATIA   17.45  
U 15 3.KOLO ŠPARTA-LEGIJA   18.20  
JASTREBOVI-DARDA   18.55  
SENIORI 2.KOLO A DAVOR-CROATIA   19.30  
DARDA-RESTORAN DAROCZ   20.05  
KOLO  

29.12.2019 – Nedjelja

Rez Parovi  

Početak

     
U9 5.KOLO BORAC-CROATIA   16.00  
BORAC 2 -BARANJA BELJE   16.35  
U11 3.KOLO A PERFECT TEAM-CROATIA   17.10  
ŠPARTA-BORAC   17.45  
U 13 5.KOLO BORAC-BARANJA BELJE   18.20  
BORAC 2-MINIONSI   18.55  
SENIORI 2.KOLO B TAXI MURSA-ŠPARTA   19.30  
BARANJA BELJE-BRATSTVO   20.05  

 

 

KOLO  

28.12.2019 – Subota

Rez Parovi  

Početak

     
U9 4.KOLO BARANJA BELJE-BORAC   16.00  
CROATIA-CROATIA 2   16.35  
U 15 4.KOLO LEGIJA-JASTREBOVI   17.10  
TODOLAND-ŠPARTA   17.45  
SENIORI 2.KOLO C ŠPARTA 2-MIRKOVAC   18.20  
PETLOVAC-STUDIO ANDRIJANA   18.55  
SENIORI 1.KOLO B BARANJA BELJE-TAXI MURSA   19.30  
BRATSTVO-ŠPARTA   20.05  

 

 

KOLO  

30.12.2019 – Ponedjeljak

Rez Parovi  

Početak

     
U9 polufinale     16.00  
    16.35  
U 13 polufinale     17.10  
    17.45  
U 15 5.KOLO JASTREBOVI-TODOLAND   18.20  
DARDA-LEGIJA   18.55  
SENIORI 3.KOLO A CROATIA-DARDA   19.30  
JOVAN LAZIĆ-DAVOR   20.05  

 

KOLO  

01.1.2020 – Srijeda

Rez Parovi  

Početak

     
U11 3.KOLO B DARDA FUTSAL-CROATIA 2   16.00  
BARANJA BELJE- NN KLINCI   16.35  
SENIORI 4.KOLO A DARDA-JOVAN LAZIĆ   17.10  
RESTORAN DAROCZ-CROATIA   17.45  
SENIORI 3.KOLO B BRATSTVO-TAXI MURSA   18.20  
ŠPARTA-BARANJA BELJE   18.55  
SENIORI 3.KOLO C STUDIO ANDRIJANA-ŠPARTA 2   19.30  
MIRKOVAC-PETLOVAC   20.05  

 

KOLO  

02.1.2020 – Četvrtak

Rez Parovi  

Početak

     
U9 3. mjesto     17.00  
U 13 3.mjesto     17.35  
U 11 POLUFINALE     18.10  
    18.45  
SENIORI 5.KOLO A JOVAN LAZIĆ-RESTORAN DAROCZ   19.20  
DAVOR-DARDA   19.55  
         
       
       

 

 

KOLO  

03.1.2020 – Petak

Rez Parovi  

Početak

     
U 15 polufinale     16.00  
    16.35  
U 17 1.KOLO B CROATIA-AMERICAN BAR BM   17.10  
SPORTSKA UDURGA NIKOLIĆ-STARA DAMA   17.45  
VETERANI 1.KOLO A SVIJET BOJA-BELJE   18.20  
TIKVEŠ-MECE   18.55  
SENIORI I 1.KOLO     19.30  
    20.05  

 

 

KOLO  

04.1.2020 – Subota

Rez Parovi  

Početak

     
U11 3.mjesto     16.00  
U 15 3. mjesto     16.35  
U 17 1.KOLO A DARDA-KN. VINOGRADI   17.10  
BRATSTVO-IDE GAS   17.45  
VETERANI 1.KOLO B DARDA-BORAC   18.20  
CROATIA-BARANJA BELJE   18.55  
SENIORI II 1.KOLO     19.30  
    20.05  

 

KOLO  

05.1.2020 – Nedjelja

Rez Parovi  

Početak

     
U9 finale     16.00  
U11 finale     16.35  
U 17 2.KOLO B AMERICAN BAR-STARA DAMA   17.10  
CROATIA-SPORTSK UDRUGA NIKOLIĆ   17.45  
VETERANI 2.KOLO A BELJE-MECE   18.20  
SVIJET BOJA-TIKVEŠ   18.55  
SENIORI I 2.KOLO     19.30  
    20.05  

 

KOLO
KOLO  

07.1.2020 – Utorak

Rez Parovi  

Početak

     
VETERANI 3.KOLO A          
TIKVEŠ-BELJE     17.35  
VETERANI 3.KOLO B CROATIA-BORAC     18.10  
BARANJA BELJE-DARDA     18.45  
VETERANI 3.KOLO A MECE-SVIJET BOJA     19.20  
SENIORI I 3.KOLO BRATSTVO-DARDA     19.55  
STUDIO ANDRIJANA-BARANJA BELJE     20.35  
         

 

KOLO  

06.1.2020 – Ponedjeljak 

Rez Parovi  

Početak

     
U 13 finale     16.00  
U 15 finale     16.35  
U 17 2.KOLO A KN. VINOGRADI-IDE GAS   17.10  
DARDA-BRATSTVO   17.45  
VETERANI 2.KOLO B BORAC-BARANJA BELJE   18.20  
DARDA-CROATIA   18.55  
SENIORI II 2.KOLO     19.30  
    20.05  

 

 

KOLO  

08.1.2020 – Srijeda

Rez Parovi  

Početak

     
U 17 3.KOLO A IDE GAS-DARDA     18.45  
SENIORI II 3.KOLO DAROCZ-MIRKOVAC     19.20  
ŠPARTA-JOVAN LAZIĆ     19.55  
U 17 3.KOLO B SPORTSKA UDRUGA NIKOLIĆ-AMERICAN BAR     20.30  
U 17 3.KOLO A BRATSTVO-KN. VINOGRADI     21.00  
U 17 3.KOLO B STARA DAMA-CROATIA     21.30    

 

KOLO  

09.1.2020 – Četvrtak

Rez Parovi  

Početak

     
U 17 polufinale     17.00  
      17.35  
VETERANI polufinale       18.10  
      18.45  
SENIORI polufinale       19.20  
      19.55  
         
       

 

 

KOLO  

10.1.2020 – Petak

Rez Parovi  

Početak

     
U 17 3.mjesto     18.10  
       
VETERANI 3.mjesto     18.45  
       
REVIJALNA     19.20  
       
SENIORI 3.mjesto     19.55  
       

 

 

KOLO  

11.1.2020 – Subota

Rez Parovi  

Početak

     
U 17 finale     17.20  
       
VETERANI finale     18.00  
       
PROGLAŠENJE SPORTAŠA GRADA BELOG MANASTIRA !! -19.30
SENIORI finale     20.45  
       

 

 

 

 

 

Share this Post

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*
*