zsubmhr/ studeni 5, 2019/ Nekategorizirano/ 0 comments

https://natjecanja.hos-cvf.hr/index.php?rubrika=utakmica&natjecanje=1654

NATJECANJA
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – SLAVONSKA LIGA – seniorke
GRUPA A
EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BARANJA 8 7 1 22 6 3.6667 667 502 1.3287 20
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 8 6 2 19 9 2.1111 619 517 1.1973 18
3. OK ĐAKOVO II 8 6 2 20 10 2.0000 677 519 1.3044 17
4. ŽOK VITEZ 11 8 5 3 18 10 1.8000 603 553 1.0904 16
5. OK BELIŠĆE II 8 5 3 16 10 1.6000 579 471 1.2293 15
6. OK KOLONIJA II 8 4 4 15 12 1.2500 555 493 1.1258 13
7. OK DONJI MIHOLJAC 8 2 6 7 21 0.3333 430 638 0.6740 5
8. ŽOK VALLIS AUREA II 8 1 7 5 21 0.2381 407 608 0.6694 4
9. ŽOK ENNA VUKOVAR III 8 0 8 1 24 0.0417 383 619 0.6187 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK DONJI MIHOLJAC – 0
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK KOLONIJA II 0:3 (17:25,12:25,6:25)
3. OK ĐAKOVO II – ŽOK BARANJA 1:3 (14:25,26:24,18:25,20:25)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK VITEZ 11 3:1 (20:25,25:14,25:19,25:17)
5. OK BELIŠĆE II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:8,25:19)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. 0 – ŽOK VALLIS AUREA II
7. ŽOK VITEZ 11 – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:16,25:13,25:20)
8. ŽOK BARANJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:19,25:10,26:24)
9. OK KOLONIJA II – OK ĐAKOVO II 0:3 (5:25,20:25,13:25)
10. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (25:11,18:25,25:13,25:21)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK ENNA VUKOVAR III – 0
12. OK ĐAKOVO II – OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:10,25:12,23:25,25:11)
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK KOLONIJA II 3:1 (25:15,25:10,17:25,25:15)
14. OK BELIŠĆE II – ŽOK BARANJA 0:3 (28:30,19:25,14:25)
15. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK VITEZ 11 0:3 (16:25,11:25,12:25)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. 0 – ŽOK VITEZ 11
17. ŽOK BARANJA – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:11,25:19,25:11)
18. OK KOLONIJA II – OK BELIŠĆE II 0:3 (23:25,6:25,20:25)
19. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (10:25,8:25,18:25)
20. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK ĐAKOVO II 0:3 (16:25,18:25,17:25)
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK ĐAKOVO II – 0
22. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:13,25:17,25:14)
23. OK BELIŠĆE II – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:13,25:10)
24. ŽOK VALLIS AUREA II – OK KOLONIJA II 0:3 (16:25,14:25,17:25)
25. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK BARANJA 3:1 (25:22,23:25,25:20,25:16)
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. 0 – ŽOK BARANJA
27. OK KOLONIJA II – ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:15,25:9,25:16)
28. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VALLIS AUREA II 3:2 (18:25,20:25,25:23,25:14,15:8)
29. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK BELIŠĆE II 0:3 (13:25,11:25,10:25)
30. OK ĐAKOVO II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:1 (23:25,25:19,25:13,25:8)
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – 0
32. OK BELIŠĆE II – OK ĐAKOVO II 3:1 (25:13,15:25,25:8,30:28)
33. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:19,25:12,26:24)
34. ŽOK VITEZ 11 – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:17,25:22,25:15)
35. ŽOK BARANJA – OK KOLONIJA II 3:2 (16:25,25:23,23:25,25:21,15:9)
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. 0 – OK KOLONIJA II
37. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK BARANJA 0:3 (7:25,13:25,8:25)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK VITEZ 11 0:3 (18:25,16:25,20:25)
39. OK ĐAKOVO II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:3,25:14,25:6)
40. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BELIŠĆE II 3:1 (25:22,14:25,25:9,25:18)
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK BELIŠĆE II – 0
42. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (16:25,21:25,12:25)
43. ŽOK VITEZ 11 – OK ĐAKOVO II 2:3 (25:19,19:25,15:25,25:20,6:15)
44. ŽOK BARANJA – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:10,25:12,25:18)
45. OK KOLONIJA II – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:9,25:8)
GRUPA B
EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI II 8 8 0 24 3 8.0000 663 430 1.5419 24
2. ŽOK NAŠICE II 8 6 2 19 9 2.1111 632 544 1.1618 18
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 8 6 2 19 9 2.1111 654 452 1.4469 17
4. AOK OSIJEK II 8 5 3 18 12 1.5000 670 569 1.1775 14
5. OK OSIJEK JUG 2 8 4 4 12 14 0.8571 526 552 0.9529 12
6. OK ČEPIN II 8 3 5 14 15 0.9333 559 626 0.8930 10
7. OK LINGA II 8 2 6 8 19 0.4211 428 616 0.6948 5
8. OK POSAVINA BROD II 8 1 7 9 22 0.4091 577 697 0.8278 5
9. ŽOK OSIJEK IV 8 1 7 3 23 0.1304 403 626 0.6438 2
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK POSAVINA BROD II – 0
2. ŽOK NAŠICE II – ŽOK VINKOVCI II 0:3 (11:25,22:25,6:25)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – AOK OSIJEK II 3:1 (25:17,19:25,25:14,27:25)
4. OK LINGA II – OK OSIJEK JUG 2 1:3 (16:25,25:11,11:25,24:26)
5. OK ČEPIN II – ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:8,25:16,25:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. 0 – ŽOK OSIJEK IV
7. OK OSIJEK JUG 2 – OK ČEPIN II 3:1 (25:11,25:12,23:25,25:18)
8. AOK OSIJEK II – OK LINGA II 3:1 (20:25,25:22,25:9,25:19)
9. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:20,25:16,25:23)
10. OK POSAVINA BROD II – ŽOK NAŠICE II 3:1 (13:25,25:17,27:25,25:23)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK NAŠICE II – 0
12. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:15,25:11,25:18)
13. OK LINGA II – ŽOK VINKOVCI II 0:3 (12:25,7:25,7:25)
14. OK ČEPIN II – AOK OSIJEK II 0:3 (14:25,12:25,19:25)
15. ŽOK OSIJEK IV – OK OSIJEK JUG 2 0:3 (23:25,9:25,23:25)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. 0 – OK OSIJEK JUG 2
17. AOK OSIJEK II – ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:10,25:23,25:16)
18. ŽOK VINKOVCI II – OK ČEPIN II 3:1 (25:15,25:18,23:25,25:11)
19. OK POSAVINA BROD II – OK LINGA II 1:3 (21:25,25:14,19:25,23:25)
20. ŽOK NAŠICE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (25:22,26:24,21:25,25:23)
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – 0
22. OK LINGA II – ŽOK NAŠICE II 0:3 (9:25,13:25,4:25)
23. OK ČEPIN II – OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:15,25:22,25:21)
24. ŽOK OSIJEK IV – ŽOK VINKOVCI II 0:3 (11:25,12:25,13:25)
25. OK OSIJEK JUG 2 – AOK OSIJEK II 0:3 (17:25,17:25,11:25)
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. 0 – AOK OSIJEK II
27. ŽOK VINKOVCI II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:12,25:18,25:16)
28. OK POSAVINA BROD II – ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:16,21:25,25:15,20:25,10:15)
29. ŽOK NAŠICE II – OK ČEPIN II 3:1 (17:25,25:17,25:23,25:12)
30. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK LINGA II 3:0 (bez borbe)
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. OK LINGA II – 0
32. OK ČEPIN II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 2:3 (20:25,25:17,25:23,3:25,4:15)
33. ŽOK OSIJEK IV – ŽOK NAŠICE II 0:3 (20:25,10:25,16:25)
34. OK OSIJEK JUG 2 – OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:17,25:19,25:19)
35. AOK OSIJEK II – ŽOK VINKOVCI II 1:3 (21:25,25:19,21:25,23:25)
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. 0 – ŽOK VINKOVCI II
37. OK POSAVINA BROD II – AOK OSIJEK II 2:3 (9:25,25:20,25:16,8:25,9:15)
38. ŽOK NAŠICE II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:20,25:19,25:19)
39. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:11,25:11)
40. OK LINGA II – OK ČEPIN II 0:3 (20:25,18:25,23:25)
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK ČEPIN II – 0
42. ŽOK OSIJEK IV – OK LINGA II 0:3 (11:25,18:25,17:25)
43. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (9:25,16:25,17:25)
44. AOK OSIJEK II – ŽOK NAŠICE II 1:3 (25:14,23:25,16:25,14:25)
45. ŽOK VINKOVCI II – OK POSAVINA BROD II 3:1 (21:25,25:17,25:9,25:14)
1. do 6. mjesto
EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 5 4 1 12 5 2.4000 411 327 1.2569 12
2. ŽOK BARANJA 5 4 1 13 5 2.6000 413 370 1.1162 11
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 5 3 2 10 7 1.4286 376 347 1.0836 9
4. OK ĐAKOVO II 5 2 3 7 10 0.7000 379 374 1.0134 6
5. ŽOK NAŠICE II 5 2 3 7 10 0.7000 340 394 0.8629 6
6. ŽOK VINKOVCI II 5 0 5 3 15 0.2000 325 432 0.7523 1
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK BARANJA – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:18,25:17,25:11)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NAŠICE II 3:1 (23:25,25:17,25:11,25:16)
3. OK ĐAKOVO II – ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:22,25:15,25:14)
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:15,25:16,25:13)
5. ŽOK NAŠICE II – OK ĐAKOVO II 3:0 (25:20,25:16,28:26)
6. ŽOK BARANJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:19,31:29,25:23)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (26:24,25:15,16:25,25:17)
8. OK ĐAKOVO II – ŽOK BARANJA 3:1 (23:25,25:14,25:21,25:11)
9. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK NAŠICE II 1:3 (17:25,25:21,20:25,22:25)
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:16,25:14)
11. ŽOK BARANJA – ŽOK VINKOVCI II 3:2 (25:22,20:25,26:28,25:22,15:8)
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK ĐAKOVO II 3:0 (25:21,25:23,25:11)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK ĐAKOVO II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (18:25,26:24,22:25,23:25)
14. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (8:25,16:25,17:25)
15. ŽOK NAŠICE II – ŽOK BARANJA 0:3 (20:25,18:25,12:25)
6. kolo (14. ožujka 2020.)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK BARANJA nedjelja, 15. ožujka 2020. u 16,00
17. ŽOK NAŠICE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III nedjelja, 15. ožujka 2020. u 11,00
18. ŽOK VINKOVCI II – OK ĐAKOVO II odgođeno
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
20. OK ĐAKOVO II – ŽOK NAŠICE II termin nije određen
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK BARANJA termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
23. ŽOK BARANJA – OK ĐAKOVO II termin nije određen
24. ŽOK NAŠICE II – ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. ŽOK NAŠICE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
26. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK BARANJA termin nije određen
27. OK ĐAKOVO II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK ĐAKOVO II termin nije određen
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
30. ŽOK BARANJA – ŽOK NAŠICE II termin nije određen
7. do 12. mjesto
EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE II 5 5 0 15 2 7.5000 399 307 1.2997 14
2. ŽOK VITEZ 11 5 3 2 12 9 1.3333 458 430 1.0651 9
3. AOK OSIJEK II 3 1 2 5 7 0.7143 247 258 0.9574 4
4. OK KOLONIJA II 3 1 2 3 6 0.5000 197 188 1.0479 3
5. OK ČEPIN II 4 1 3 5 11 0.4545 312 362 0.8619 3
6. OK OSIJEK JUG 2 4 1 3 4 9 0.4444 232 300 0.7733 3
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK VITEZ 11 – OK ČEPIN II 3:2 (25:19,26:24,23:25,20:25,15:7)
2. OK BELIŠĆE II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:17,25:16,25:20)
3. OK KOLONIJA II – AOK OSIJEK II odgođeno
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. OK ČEPIN II – AOK OSIJEK II 3:2 (20:25,25:21,23:25,25:20,15:12)
5. OK OSIJEK JUG 2 – OK KOLONIJA II 0:3 (12:25,6:25,16:25)
6. ŽOK VITEZ 11 – OK BELIŠĆE II 2:3 (25:18,25:15,21:25,18:25,14:16)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. OK BELIŠĆE II – OK ČEPIN II 3:0 (25:12,25:13,25:21)
8. OK KOLONIJA II – ŽOK VITEZ 11 0:3 (27:29,22:25,20:25)
9. AOK OSIJEK II – OK OSIJEK JUG 2 nedjelja, 15. ožujka 2020. u 11,00
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. OK ČEPIN II – OK OSIJEK JUG 2 0:3 (20:25,16:25,22:25)
11. ŽOK VITEZ 11 – AOK OSIJEK II 1:3 (14:25,18:25,25:17,18:25)
12. OK BELIŠĆE II – OK KOLONIJA II 3:0 (25:16,25:18,25:19)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK KOLONIJA II – OK ČEPIN II odgođeno
14. AOK OSIJEK II – OK BELIŠĆE II 0:3 (11:25,21:25,20:25)
15. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK VITEZ 11 1:3 (19:25,25:17,8:25,18:25)
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. OK ČEPIN II – ŽOK VITEZ 11 subota, 14. ožujka 2020. u 18,00
17. OK OSIJEK JUG 2 – OK BELIŠĆE II utorak, 17. ožujka 2020. u 20,00
18. AOK OSIJEK II – OK KOLONIJA II subota, 14. ožujka 2020. u 15,00
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. AOK OSIJEK II – OK ČEPIN II termin nije određen
20. OK KOLONIJA II – OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
21. OK BELIŠĆE II – ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. OK ČEPIN II – OK BELIŠĆE II termin nije određen
23. ŽOK VITEZ 11 – OK KOLONIJA II termin nije određen
24. OK OSIJEK JUG 2 – AOK OSIJEK II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. OK OSIJEK JUG 2 – OK ČEPIN II termin nije određen
26. AOK OSIJEK II – ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
27. OK KOLONIJA II – OK BELIŠĆE II termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. OK ČEPIN II – OK KOLONIJA II termin nije određen
29. OK BELIŠĆE II – AOK OSIJEK II termin nije određen
30. ŽOK VITEZ 11 – OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
13. do 18. mjesto
EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK IV 5 4 1 12 5 2.4000 360 314 1.1465 11
2. OK LINGA II 5 3 2 11 8 1.3750 415 401 1.0349 10
3. OK POSAVINA BROD II 5 3 2 10 8 1.2500 403 374 1.0775 8
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III 5 3 2 9 8 1.1250 385 327 1.1774 8
5. OK DONJI MIHOLJAC 5 2 3 12 12 1.0000 514 487 1.0554 8
6. ŽOK VALLIS AUREA II 5 0 5 2 15 0.1333 245 419 0.5847 0
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:13,25:22,20:25,19:25,7:15)
2. OK POSAVINA BROD II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:13,25:16,25:5)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK LINGA II 0:3 (17:25,27:29,21:25)
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. ŽOK OSIJEK IV – OK LINGA II 3:0 (25:23,25:17,25:8)
5. OK POSAVINA BROD II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:23,25:22,27:25)
6. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (22:25,25:7,25:20,25:20)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK OSIJEK IV 0:3 (17:25,12:25,17:25)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:19,25:23,13:25,21:25,16:14)
9. OK LINGA II – OK POSAVINA BROD II 3:1 (25:21,25:22,12:25,25:23)
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. ŽOK OSIJEK IV – OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:14,25:14,25:21)
11. OK DONJI MIHOLJAC – OK LINGA II 3:2 (23:25,25:18,25:21,17:25,17:15)
12. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (8:25,10:25,12:25)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:15,25:12,25:8)
14. OK LINGA II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:8)
15. OK POSAVINA BROD II – OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (19:25,29:27,25:19,23:25,15:12)
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. ŽOK OSIJEK IV – OK DONJI MIHOLJAC subota, 14. ožujka 2020. u 15,00
17. ŽOK VALLIS AUREA II – OK POSAVINA BROD II termin nije određen
18. OK LINGA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 15. ožujka 2020. u 13,00
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. OK LINGA II – ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
20. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK POSAVINA BROD II termin nije određen
21. ŽOK VALLIS AUREA II – OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. ŽOK OSIJEK IV – ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
23. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
24. OK POSAVINA BROD II – OK LINGA II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. OK POSAVINA BROD II – ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
26. OK LINGA II – OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
27. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. ŽOK OSIJEK IV – ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
29. ŽOK VALLIS AUREA II – OK LINGA II termin nije određen
30. OK DONJI MIHOLJAC – OK POSAVINA BROD II termin nije određen

 

Share this Post

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

*
*